неділя, 20 жовтня 2019 р.

Починаємо ранок із ціКАВИХ порад

5 дивних рецептів кави для вашого ранку

Кілька незвичайних рецептів кави від фестивалю Кава Квест Фест

Похожее изображение
Кава – один з найпопулярніших напоїв сьогодення. Майже кожен третій мешканець великого міста починає свій ранок з ароматного напою. Одні купують каву дорогою на роботу, інші готують самостійно. А для декого процес заварювання взагалі – ритуал. Публікуємо кілька незвичайних рецептів кави від фестивалю Кава Квест Фест, що відбудеться на ВДНГ 31 серпня-1 вересня.

Кава з часником та медом
Хоча назва дещо і насторожує, смак такої кави вам точно сподобається. Адже він нічим не видає присутності секретного інгредієнта, і точно не загрожує свіжості подиху. Справа у тому, що кавові зерна, особливо, сирі – швидко вбирають сторонні запахи. Традиція обсмажувати зерна кави з часником прийшла зі сходу, як і сам напій, а там знаються на каві. Такий спосіб приготування надає смаку нову глибину, а мед допомагає розкрити весь букет незвичайного рецепта.
1. У нагріту турку покладіть часник, мелену каву і налийте воду.
2. Приготуйте каву по-турецьки.
3. Після того, як знімете турку з вогню, візьміть чайну ложку меду і просто опустіть її у каву. Розмішувати не потрібно, мед сам розчиняється у каві.
4. Дайте каві дві хвилини, щоб вона настоялася.

Кава з халвою
Вважається, що цей рецепт кави також прийшов з далекого Сходу. Саме там вперше вирішили поєднати відомі на весь світ солодощі з ароматним напоєм. У результаті вийшов відмінний десерт, який легко приготувати у домашніх умовах. Напій можна подавати відразу після приготування, або попередньо охолодивши, але в останньому випадку рекомендується додати в келих пару кубиків льоду.
1. Подрібніть халву в крихту, додайте 2 чайні ложки миндального сиропу та ретельно збийте отриману масу блендером до однорідного стану.
2. Заваріть каву – приготуйте в турці, або просто залийте кавові зерна водою.
3. Влийте каву в суміш халви і сиропу, додайте молока. Знову ретельно збийте.
4. Покладіть у кавові чашки або прозорі склянки кубики льоду і налийте приготовану каву з халвою.

Кава з жовтком
За оцінками американського медіа-порталу Buzzfeed, кава з яйцем по-в'єтнамських займає перше місце в списку 17 видів кавових напоїв, які варто спробувати кожному кавоману. Напій має назву "в'єтнамське капучино", його смак і солодкий, і гіркий одночасно, а сама кава дуже поживна. До того ж, приготування кави з яйцем не вимагає особливих сил і багато часу, тому рецепт користується неабияким попитом.
1. Заваріть каву у турці.
2. Збийте свіжий жовток зі згущеним молоком (70 мл), цукром (1 чайна ложка) і вершковим маслом до пінної консистенції.
3. Додайте отриману суміш у каву та ще раз ретельно збийте в блендері.

Кава з імбиром
Імбир родом з Ємену. Цей диво-корінь відомий, як ефективний жироспалювач. Кава з імбиром підбадьорить, додасть нових відтінків ранку, а декому, можливо, і допоможе позбавитися зайвої ваги.
1. Доведіть воду до кипіння.
2. Додайте корицю, гвоздику, мускатний горіх і кардамон. Ретельно перемішайте.
3. Додайте листя м'яти і імбир.
4. Коли вода закипить, додайте каву та перемішайте суміш.
5. Доведіть каву до кипіння і додайте молоко.
6. Зменшіть вогонь, доведіть каву до кипіння ще раз, додайте цукор і зніміть з вогню.
7. Накрийте кришкою і дайте настоятися протягом 5 хвилин.
Подавати таку каву краще гарячою з легкими закусками.

Кава з тоніком
Улюблене поєднання сучасних бариста та кава, яку можна знайти у багатьох cучасних кав'ярнях. Об'єднуючись, гіркота кави і тоніка дають цікавий смаковий ефект, чим і цікаві. З температурою напою і досі не визначились, але спекотним літом найкраще смакує охолоджений варіант. Головна особливість поєднання кави і тоніка – в універсальності. Аромат кави і характерна гіркота тоніка відмінно доповнюються відтінками розмарину, лимонної цедри, ягідними сиропами, а для більш сміливих експериментаторів – гіркими настоянками і лікерами. Чого в напої буде більше, кави, тоніка або міцної добавки – вирішувати вам.
1. У високу склянку засипте кубики льоду, налийте тонік та апельсиновий сік.
2. Зваріть еспресо і додайте у склянку з тоніком.
3. Прикрасьте скибочкою лимона і подавайте.
За бажанням, тонік можна замінити на газовану мінеральну воду, а до напою додати сироп чи міцну настоянку.

Джерело 


вівторок, 10 вересня 2019 р.

Окуляри, які пахнуть кавою

Окуляри з кави – екологічний проект українського виробника


Українська компанія Ochis розробила окуляри Оchis Сoffee. Це перші окуляри з вторинної сировини кави та льону, повідомляє Inspired із посиланням на засновника бренду Максима Гавриленка.
«Головна ідея окулярів – абсолютна відмова від нафтового пластику. Замість нього ми використовуємо біополімер на основі кави, льону та натуральних олій», – йдеться на офіційному сайті проекту.
Окуляри мають природний запах кави, кажуть в Ochis. За словами виробника, оправа повністю розкладається у ґрунті чи воді, перетворюючись на природне добриво для новиї рослин. Матеріал розкладається у сто разів швидше, ніж пластик.
Усі окуляри виготовляють вручну. Дужки окулярів можна підлаштовувати для зручності, а лінзи захищають від ультрафіолету.
Наприкінці липня проект повинен вийти на краудфандингову платформу Kickstarter. Нині на сайті доступні попередні замовлення восьми моделей окулярів – 1796 грн для перших 200 покупців і 3094 грн для звичайних.

Джерело 

вівторок, 4 червня 2019 р.

неділя, 7 квітня 2019 р.

Чаювання

5 квітня творча група учнів 5-В та 8 - Б класів під керівництвом вчителя англійської мови Попелівської С.В. яскраво відтворили різні варіанти Традицій чаювання світу. Було цікаво_яскраво_смачно! Щиро дякуємо за інтелектуально/творчі смаколики!





Творче зібрання

Канікули! А для нашого творчого товариства це пора плідної співпраці. 4 квітня під час нашої зустрічі ми обговорили подальші плани та методи роботи над проектом, визначали "+" та "-" , поділилися вдалими наробками та знахідками. Тож, робота триває! Усім бажаю натхення та творчості!


понеділок, 11 березня 2019 р.

Різнокольорові малюнки на каві


BoredPanda зробили чудову підбірку на тему латте-арту за допомогою харчової фарби. До такої краси навіть доторкатися шкода, а мені треба терміново випити чашечку кави, що робити? 😉☕
Тільки подивіться, це справжній витвір мистецтва!
Зробив його Mason Salisbury з Лас-Вегаса.
Хлопець ділиться секретами приготування такої краси прямо в інтернеті.

  • Спочатку він робить молоко.
  • Потім додає в нього харчову фарбу.
  • Трохи змішує або навпаки (залежно від малюнка).
  • І тільки потім додає вміст в чашку з кавою.
  • Посуд підібрана спеціально під колір напою ☕☕☕

Краса! 🌈 Ось що значить творчий підхід до справи!


Джерело : Кофейня

пʼятниця, 15 лютого 2019 р.

Кава як ліки

Щоденне горнятко кави назвали «ліками» для мозку

Дослідники встановили: холестерин здатний проникати в мозок і провокувати процеси, що ведуть до розвитку недоумства.

Регулярне вживання кави захищає людський мозок від шкідливого впливу холестерину, визначили американські фахівці.

Наукові співробітники Університету Північної Дакоти виявили надзвичайно корисний ефект кави стосовно головного мозку. З’ясувалося, що щоденне вживання однієї чашки кави в день йде на користь функцій гематоенцефалічного бар’єру, захищає клітини мозку від пошкоджуючих їх компонентів.
За умови, що у людини немає серцево-судинних захворювань та індивідуальних протипоказань, щоденне вживання чашки кави виявиться ефективною захисною мірою для мозку в плані профілактики ведуть до появи недоумства ушкоджень, поділилися думкою вчені.

«Особливо кава корисна для страждаючих хворобою Альцгеймера, у яких підвищується рівень холестерину і гематоенцефалічний бар’єр не справляється зі своїми функціями», – зауважили автори наукового проекту.

Проникнення холестерину в людський головний мозок викликає в ньому інтенсивний процес зростання кількості амілоїдних бляшок, який в 20 разів підвищує ризик появи у людини хвороби Альцгеймера.

Джерело: ukrhealth.net

Побажання

Ніколи не відмовляйтесь від того, 
що приносить 
вам задоволення! 


пʼятниця, 1 лютого 2019 р.

Поради на ранок

Від самих слів «аромат кави» стає затишно і покращується настрій. Час від часу цей магічний напій рятує нас, додаючи енергії у найскладніших ситуаціях. Проте є й люди, закохані у каву, які п’ють її не заради заряду бадьорості, а задля насолоди. 
Хай за яким рецептом готуватимете каву, важливо використовувати свіжообсмажені зерна. Молоти їх бажано безпосередньо перед приготуванням.
Класичне співвідношення кави і води – 6–7 г кави на 100 мл води.
Якість води відіграє не останню роль: вона має бути свіжою, м’якою, очищеною (оптимальний варіант – бутильована), холодною.
У турку треба насипати каву, залити холодною водою, розмішати. Додати за бажанням цукор, дрібку солі, спеції. Це треба зробити відразу, до заварювання кави.
Французи кажуть: кипіння вбиває каву, тому її не варять, а заварюють, не доводячи до кипіння. Робити це слід таким чином: поставити турку на вогонь, коли пінка піднімається під край, турку зняти з вогню, зачекати кілька секунд, доки пінка осяде, і знову поставити на вогонь. Повторити двічі.
Можна заварити каву не на воді, а на молоці – це дуже смачно. Зі спецій можна додати корицю, кардамон, мускатний горіх, гвоздику, шафран.